Do czego może się przydać woda utleniona?

Wydaje się, że woda utleniona obecna jest w każdym domu. Jej przeznaczenie jest wszystkim znane, używa się jej do przemywania ran. Okazuje się jednak, że może mieć ona również wiele innych zastosowań.

Leczenie wewnętrzne wodą utlenioną

Leczenie wewnętrzne oznacza wprowadzenie wody utlenionej do układu krwionośnego. Mało kto wie, jak wiele korzyści może wyniknąć z takiego postępowania. Woda utleniona bowiem nie tylko działa antyseptycznie, ale również posiada inne prozdrowotne właściwości.

Wydaje się, że najważniejszą właściwością wody utlenionej jest jej silne działanie przeciwwirusowe oraz przeciwgrzybicze. Mechanizm działania wody utlenionej w walce z wirusami szerzej wyjaśniony został w książce woda utleniona na straży zdrowia: obejrzyj tę książkę. Faktem jest w każdym razie, iż w badaniach pacjenci z zapaleniem wirusowym szybciej dochodzili do zdrowia po podaniu wody utlenionej.

Proste a skuteczne

Niewątpliwie, zadziwiające jest to, iż tak nieskomplikowany preparat może być tak skuteczny w walce z różnorodnymi schorzeniami. Woda utleniona to związek dwóch cząsteczek wodoru z dwoma cząstkami tlenu. Książka woda utleniona na straży zdrowia przekonująco wyjaśnia, dlaczego taki związek, budową zbliżony do zwykłej wody, może być tak bardzo skuteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *