Czym są Baśnie Barda Beedle’a?

Trudno wyobrazić sobie, że może być ktoś, kto jeszcze nigdy nie słyszał o Harrym Potterze! Prawdę mówią,c była to przecież pierwsza książka, która wciągnęła tak wielu młodych czytelników. Po Harrego Pottera sięgnęły nawet te dzieci, które nigdy wcześniej nie pałały zbyt dużą miłością do czytelnictwa. Niezaprzeczalnie seria o młodym czarodzieju, przyczyniła się do budowania wyobraźni u najmłodszych czytelników, a sama autorka, J.K Rowling, bardzo szybko zyskała miano jednej z najlepszych pisarek książek fantasy. Na całe szczęście nie spoczęła ona tak szybko na laurach i wciąż, co jakiś czas, na rynku ukazują się jej kolejne książki, które tak samo, jak i Harry Potter, wciąż trzymają czytelnika w napięciu.

Czy warto sięgnąć po Baśnie Barda Beedle’a?

Dla wszystkich tych, którzy czytali Harrego Pottera, baśnie Barda Beedle’a będą w sumie swoistą kontynuacją, pobocznym wątkiem. Mimo to także dla tych, którzy Harrego Pottera nigdy nie trzymali w ręku, baśnie mogą okazać się bardzo interesujące i wciągające. Na pewno jest to książka, która jest w stanie skutecznie scalić pokolenia, ponieważ nadaje się ona, zarówno na prezent dla dziecka, jak i dla dorosłej osoby, która interesuje się fantasy i światem magii.

Przede wszystkim baśnie Barda Beedle’a to doskonały zbiór mrocznych i wciągających opowieści o magii, życiu i śmierci. Nie brakuje tam także znanych postaci z serii o Harrym Potterze. Fani dostrzegą tam udział jednej z ulubionych bohaterek serii, czyli Hermiony, czy także Dumbledore’a.

Możliwość komentowania Czym są Baśnie Barda Beedle’a? została wyłączona