Jerzy Zięba i jego Ukryte terapie

Ukryte terapie Jerzego Zięby to książka, którą warto przeczytać, w celu poznania nieznanych dotąd i niedostępnych wielu ludziom informacji, dotyczących zdrowego stylu życia i skutecznego leczenia wielu dolegliwości. Zapobieganie przyczynom schorzeń współczesnej rzeczywistości umożliwia uniknięcie wielu chorób – w swojej książce Jerzy Zięba ujawnia sposoby na zachowanie zdrowia.

Kontrowersje wokół Ukrytych terapii

Wspomniana książka cieszy się dużą popularnością, będąc jednocześnie wysoce kontrowersyjną pozycją. Ukazuje bowiem zupełnie odmienny sposób postrzegania ludzkiego zdrowia, wpływu rozmaitych składników odżywczych na ludzki organizm i niejednokrotnie obalając krążące powszechnie teorie medyczne.

Jerzy Zięba uznawany jest za autorytet w dziedzinie naturalnych metod terapeutycznych – z tego względu jego książka dyskredytowana jest przez środowisko medyczne i lekarskie, a w szczególności farmaceutyczne.

Dla kogo Ukryte terapie?

Książka przeznaczona jest dla wszystkich osób, które pragną poznać nowoczesne i skrajnie odmienne sposoby leczenia podstawowych dolegliwości człowieka. Zapobieganie nowotworom, chorobom przewlekłym oraz wielu innych schorzeniom okazuje się możliwe i ukazane jest w Ukrytych terapiach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *