„Zniszcz ten dziennik wszędzie” – książka, która dostarczy ci mnóstwa zabawy!

zniszcztendziennikwszedzieKeri Smith, kanadyjska artystka konceptualna, stworzyła książkę, która zachwyciła ludzi na całym świecie. Ta nietypowa publikacja nie służy bowiem do czytania, a do… niszczenia!

Każda strona to inne, szalone wyzwanie, któremu podołamy tylko wtedy, jeśli wykażemy się kreatywnością i przestaniemy obawiać się wyrażać nasze emocje. „Zniszcz ten dziennik” to sposób na świetną frajdę i pobudzenie swojego umysłu, książka, która wciąga i zmusza do aktywności.

Bazgraj, tnij, depcz

Keri Smith Zniszcz ten dziennik to zestaw zadań do wykonania na każdy dzień. Te w niczym nie przypominają szkolnych ćwiczeń wymagających dokładności i skupienia. Ker Smith wręcz przeciwnie – karze nam szaleć, bazgrać, ślinić, deptać, mazać. Wszystko to ma na celu uwolnienie nas od ograniczeń i udowodnienie, że to właśnie kreatywność jest drogę do szczęścia i spełnienia.

Dlaczego „Zniszcz ten dziennik wszędzie”?

Żebyśmy nie musieli rezygnować ze świetniej zabawy, kiedy jesteśmy w podróży albo w pracy, powstała specjalna edycja: „Zniszcz ten dziennik wszędzie”. Mniejsze i lżejsze wydanie bez problemu mieści się w torebce czy kieszeni – możemy zabierać je ze sobą do tramwaju, szkoły, pracy czy w podróż. Frajda gwarantowana!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *